Fusion 360

Fusion 360

Szkolenie Fusion 360 kierujemy do osób początkujących, które chcą nauczyć się modelowania 3D w parametrycznym systemie CAD. Na szkoleniu nauczysz się  tworzenia kształtów, części i małych złożeń.
Dzięki Autodesk Fusion każdy użytkownik ma możliwość pracy ze swoim modelem z każdego miejsca i w każdym czasie. Efektami tej pracy może się dzielić ze współpracownikami i klientami poprzez chmurę

Zobacz również jak tworzyć zaawansowane projekty mebli na szkoleniu Projektowanie mebli w Fusion.

 

W ramach szkolenia hybrydowego Fusion 360 uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Czas trwania: 2 dni; 14 godz.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE FUSION 360

Szkolenie Fusion 360 skierowane jest dla osób początkujących, które chcą nauczyć się modelowania 3D w parametrycznym systemie CAD. Na szkoleniu nauczysz się  tworzenia kształtów, części i małych złożeń.

WYMAGANIA PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO SZKOLENIA FUSION 360

Znajomość obsługi komputera wraz z systemem MS Windows oraz umiejętność korzystania z narzędzi Internetu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA FUSION 360

 • Omówienie interfejsu
 • Praca z geometrią 2D
 • Modelowanie części
 • Praca w środowisku parametryczne, powierzchniowe, organiczne, bezpośrednie
 • Praca w złożeniu
 • Konstrukcje blaszane
 • Tworzenie dokumentacji technicznej
 • Analiza MES – podstawy
 • Fotorealistyczne wizualizacje

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Jakub Walczak

Jakub Walczak

CAD / PDM Engineer

Certyfikowany Instruktor firmy Autodesk z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalista w dziedzinie projektowania mechanicznego oraz koncepcyjnego z domeną w projektowaniu mebli oraz produktów. Pracował jako kierownik działu projektowego w holenderskiej firmie zajmującej się projektowaniem oraz produkcją mebli na rynku światowym.  Autor wielu kursów online dotyczących projektowania 3D w oprogramowaniu Autodesk Inventor oraz Autodesk Fusion 360. Prekursor szkoleń z oprogramowania Autodesk Fusion 360, jak i najlepszy instruktor Inventor i Fusion 360 w roku 2018 według rankingu instruktorów Autodesk.

Fusion 360

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Brak terminów

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl
Zapisy na szkolenie zostały zakończone

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.