BIM Akademia – Cyfrowe procesy na budowie – 6 lipca 2023

BIM Akademia – Cyfrowe procesy na budowie – 6 lipca 2023

Dołącz do branżowej BIM Akademii na temat świadomości i wykorzystania platformy CDE Autodesk Construction Cloud (ACC) na wszystkich etapach procesu budowlanego, która odbędzie się online 6 lipca 2023r.

Autodesk Construction Cloud (ACC) to platforma CDE, która łączy przepływy pracy, zespoły i dane na każdym etapie budowy, aby zmniejszyć ryzyko, zmaksymalizować wydajność i zwiększyć zyski.
Platforma to jedno, centralne środowisko wymiany danych, do którego ma dostęp każdy uczestnik procesu budowlanego od inwestora, projektanta po firmę wykonawczą.

bim akademia

Termin: 6 lipca 2023
Formuła: online
Platforma: Zoom
Koszt: udział bezpłatny

 

Link do konferencji -> tutaj

 

Zbierz wszystkie zespoły, od projektu do realizacji, na jednej platformie. 

 

AGENDA

10:00 – 10:45
Dopasowanie platformy Autodesk Construction Cloud do przykładowych wymagań inwestorów publicznych

Prelegent: Wojciech Kozłowski – BIM Inżynier
Podczas sesji poruszone zostaną ogólne wymagania potrzebne do skutecznej wymiany informacji między Wykonawcami, a Zamawiającym w kontekście zamówień publicznych. Przeanalizujemy kluczowe procesy, które realizujemy na platformie chmurowej Autodesk czyli narzędzia komunikacji, takie jak wymiana komentarzy i uwag, czy proces zatwierdzania dokumentacji.

 

10:45 – 11:30
Programowanie chmury – BIM Manager. Automatyzacja procesu przesyłania plików do projektu Autodesk Construction Cloud (BIM360)

Prelegent: Piotr Kopeć – Software developer
Sesja przedstawiać będzie narzędzie automatyzujące proces umieszczania plików folderach chmury Autodesk Construction Cloud (ACC) na podstawie metadanych pików wynikających z ich nazw. To i podobne narzędzia, dzięki którym można automatyzować lub poszerzać funkcjonalność platformy ACC działają dzięki Autodesk Platform Services (APS) – dawniej Autodesk Forge – API z którego pomocą możliwe jest przeniesienie procesów chmurowych na indywidualny poziom wymagany przez użytkownika.

 

11:30 – 12:15
Odwzorowanie głównych procesów na budowie w chmurze Autodesk

Prelegent: Wojciech Kozłowski – BIM Inżynier
Podczas sesji przeanalizujemy usługę chmurową Autodesk BUILD i jej mozliwości w kontekście procesów realizowanych na budowie. Zaprezentujemy podstawowe procesy, takie jak zatwierdzanie kart materiałowych czy proces RFI. Pokażemy, jak łatwo można skonfigurować dowolną listę kontrolną wykorzystując moduł formularzy.

 

DLA KOGO:

• deweloperów
• wykonawców
• inwestorów – publicznych i prywatnych
• architektów
• konstruktorów
• instalatorów
• specjalistów od infrastruktury

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

 Poznasz najnowsze trendy na rynku
 Weźmiesz udział w sesjach prowadzonych przez praktyków i ekspertów z branży
 Dowiesz się, jak metodyka BIM wspiera proces projektowy i budowlany  (BIM dla projektanta, inwestora, wykonawcy oraz producenta)
 Sam wybierasz sesje, w których chcesz wziąć udział
• Bezpłatne uczestnictwo w konferencji
• Konferencja online

 

PARTNERZY


Partnerami Technologicznymi są HP i Microsoft – producent systemu Windows 10 Pro

Udostępnij artykuł: