Dołącz do Oculo, aby łatwo śledzić i dokumentować postępy na budowie

Dołącz do Oculo, aby łatwo śledzić i dokumentować postępy na budowieZ wielką przyjemnością i dumą chcielibyśmy się podzielić informacją, że jako jedyna firma w Polsce zostaliśmy Partnerem firmy Oculo.

 Wysokie kompetencje, wiedza oraz zaangażowanie, zostały docenione przez Producenta i umożliwiły nam oferowanie na polskim rynku Oculo. Jesteśmy pewni,  że przyczyni się to do stałego podnoszenia wysokich standardów świadczonych przez nas usług.

Bez martwych punktów w Twoim projekcie: śledź postępy, oszczędzaj czas i zmniejszaj ryzyko dzięki Oculo AI i kamerom 360.

 

Tysiące wysoko wykwalifikowanych inżynierów marnuje codziennie godziny na dokumentację budowy, śledzenie postępu prac i raportowanie, które powinny być zautomatyzowane. Oculo upraszcza te procesy, aby zwrócić im ten czas.

 

Płynna integracja z BIM 360 oraz Autodesk Construction Cloud.

Poznaj Oculo

 

WPROWADŹ
Dokumentuj swój teren w 360˚ bez dodatkowego wysiłku: po prostu załóż aparat i ruszaj w drogę.
Oculo uchwyci całe otoczenie i precyzyjnie zlokalizuje je na twoich rysunkach. Żadnych martwych punktów, żadnych przeoczonych problemów.

 

PORÓWNAJ
Błyskawicznie zrozum swój projekt dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich zapisów wizualnych na wyciągnięcie ręki.
Przejrzyj warunki historyczne, zweryfikuj postęp prac lub sprawdź wyrównanie względem modelu – obok siebie dla dowolnego miejsca na placu budowy.

 

WSPÓŁPRACUJ
Współpracuj z zespołem w czasie rzeczywistym w cyfrowym bliźniaku swojej budowy.
Organizuj spotkania na budowie z udziałem wielu interesariuszy, usprawniaj dyskusje techniczne i dostosowuj spotkania podwykonawców do wirtualnych problemów i komentarzy.

 

Oculo odmieni Twój projekt

 10x szybciej
Błyskawicznie i kompleksowo dokumentuj warunki panujące na placu budowy, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na prawdziwej pracy
Zaoszczędzone setki godzin
Minimalizacja czasu podróży i inspekcji dzięki zdalnemu podglądowi terenu, lepsza współpraca i szybsze podejmowanie decyzji
Zmniejsz ryzyko budżetowe
Uniknij dziesiątek tysięcy złotych w zmarnowanych kosztach dzięki przejrzystej historii wizualnej, uproszczeniu zarządzania roszczeniami i uniknięciu kosztów przeróbek

 

 

Oculo wykorzystuje dostępne w sprzedaży kamery 360 stopni, aby umożliwić w pełni pasywne rejestrowanie rzeczywistości na placu budowy. Wystarczy, by użytkownik przypiął kamerę do swojego kasku i przeszedł się po placu budowy, podczas gdy algorytmy Oculo przekształcają materiał filmowy w interaktywne wirtualne środowisko. Towarzysząca Oculo aplikacja mobilna może umożliwić rejestrowanie szczegółowych zdjęć i notatek dźwiękowych za jednym dotknięciem z automatycznym wykrywaniem lokalizacji użytkownika. Powstała w ten sposób kompleksowa dokumentacja wizualna zastępuje potrzebę czasochłonnego, ręcznego zbierania materiałów wizualnych.

 

Poznaj historię firmy HB Reavis, która koordynowała pracę ponad 60 zespołów podwykonawców przy budowie najwyższego wieżowca w Europie

 

Przy dziesiątkach podwykonawców i setkach pracowników na budowie każdego dnia, dokumentacja i koordynacja jest kluczowa dla powodzenia projektu.

Zobacz, jak firma HB Reavis korzysta z Oculo podczas budowy prestiżowego projektu Varso Tower.

Poznaj pozostałe Case Study  dostępne na stronie Oculo -> www.oculo.ai/case-studies

Szczegółowe informacje o Oculo dostępna są na stronie producenta -> www.oculo.ai

 

Udostępnij artykuł: