Dołącz do Oculo, szablon pojedynczej aktualności

Dołącz do Oculo, szablon pojedynczej aktualności

Płynna integracja z BIM 360 oraz Autodesk Construction Cloud

Tysiące wysoko wykwalifikowanych inżynierów marnuje codziennie godziny na dokumentację budowy, śledzenie postępu prac i raportowanie, które powinny być zautomatyzowane. Oculo upraszcza te procesy, aby zwrócić im ten czas.

Wprowadź

Dokumentuj swój teren w 360˚ bez dodatkowego wysiłku: po prostu załóż aparat i ruszaj w drogę. Oculo uchwyci całe otoczenie i precyzyjnie zlokalizuje je na twoich rysunkach. Żadnych martwych punktów, żadnych przeoczonych problemów.

 

 

Porównaj

Błyskawicznie zrozum swój projekt dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich zapisów wizualnych na wyciągnięcie ręki. Przejrzyj warunki historyczne, zweryfikuj postęp prac lub sprawdź wyrównanie względem modelu – obok siebie dla dowolnego miejsca na placu budowy.

 

 

Współpracuj

Współpracuj z zespołem w czasie rzeczywistym w cyfrowym bliźniaku swojej budowy. Organizuj spotkania na budowie z udziałem wielu interesariuszy, usprawniaj dyskusje techniczne i dostosowuj spotkania podwykonawców do wirtualnych problemów i komentarzy.

 

Oculo odmieni Twój projekt

10x szybciej

Błyskawicznie i kompleksowo dokumentuj warunki panujące na placu budowy, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na prawdziwej pracy

Zaoszczędzone setki godzin

Minimalizacja czasu podróży i inspekcji dzięki zdalnemu podglądowi terenu, lepsza współpraca i szybsze podejmowanie decyzji

Niższe ryzyko budżetowe

Uniknięcie zmarnowanych kosztów w wysokości 1000 funtów dzięki przejrzystej historii wizualnej, uproszczeniu zarządzania roszczeniami i uniknięciu kosztów przeróbek

Oculo wykorzystuje dostępne w sprzedaży kamery 360 stopni, aby umożliwić w pełni pasywne rejestrowanie rzeczywistości na placu budowy. Użytkownicy mogą po prostu przypiąć kamerę do swojego kasku i chodzić po placu budowy, podczas gdy algorytmy Oculo przekształcają materiał filmowy w interaktywne wirtualne środowisko. Towarzysząca Oculo aplikacja mobilna może umożliwić rejestrowanie szczegółowych zdjęć i notatek dźwiękowych za jednym dotknięciem z automatycznym wykrywaniem lokalizacji użytkownika. Powstała w ten sposób kompleksowa dokumentacja wizualna zastępuje potrzebę czasochłonnego, ręcznego zbierania materiałów wizualnych.

Poznaj historię firmy HB Reavis, która koordynowała pracę ponad 60 zespołów podwykonawców przy budowie najwyższego wieżowca w Europie

Przy dziesiątkach podwykonawców i setkach pracowników na budowie każdego dnia, dokumentacja i koordynacja jest kluczowa dla powodzenia projektu.

Poznaj pozostałe Case Study dostępna na stronie Oculo:
www.oculo.ai/case-studies

Szczegółowe informacje o Oculo dostępna są na stronie producenta:
www.oculo.ai

Firmy, które zaufały Oculo

Udostępnij artykuł: