LINEAR – rozwiązania BIM dla branży MEP

LINEAR – rozwiązania BIM dla branży MEP

Jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami LINEAR ?
Skontaktuj się z nami 505 315 392 lub info@aecdesign.pl

DOSTĘPNE MODUŁY

1. Projektowanie ogrzewania we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projektanci systemów grzewczych mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP, poprzez analizę budynku i obliczanie obciążenia cieplnego, aż po wymiarowanie urządzeń i sieci rur: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

2. Projektowanie systemów chłodniczych we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projektanci systemów chłodniczych mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP, poprzez analizę budynku i obliczenia bilansu chłodniczego, aż po wymiarowanie urządzeń i sieci rur: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

3. Projektowanie wentylacji we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projaktanci wentylacji mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP do obliczania bilansu powietrza, budowy sieci kanałów i obliczeń: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

4. Projektowanie instalacji wodociągowych we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projektanci systemów zaopatrzenia w wodę mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP, poprzez dobór urządzeń i przyborów sanitarnych, aż po modelowanie sieci rur i oblicznia: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

5. Projektowanie instalacji kanalizacji we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projektanci systemów kanalizacji mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP, poprzez dobór urządzeń i przyborów sanitarnych, aż po modelowanie sieci rur i oblicznia: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

6. Projektowanie instalacji gazowych we współpracy z Revit

Dzięki rozwiązaniom LINEAR projektanci instalacji gazowych mają zagwarantowany gotowy schemat działań. Od projektu wczesnych faz koncepcyjnych i tworzenia modelu MEP, poprzez dobór odbiorników gazu, aż po modelowanie sieci rur i oblicznia: Stwórz swój projekt szybko i wydajnie z LINEAR dla Revit.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

7. LINEAR Void Manager

Darmowy dodatek Revit dla architektów i konstruktorów

Aby uprościć koordynację otworowania i uczynić ją tak bezpieczną i wygodną, jak to tylko możliwe, udostępniamy Tobie i Twoim partnerom bezpłatny dodatek Revit – LIENAR Void Manager.

Ty (lub Architekt, z którym współpracujesz) możecie skorzystać z…

  • pliku BCF wygenerowanego w LINEAR Desktop do sprawdzania, zatwierdzania i dalszego przetwarzania wszystkich propozycji otworowania.
  • funkcji nawigacji LINEAR Void Manager, aby wyświetlić każdą sugestię, a następnie zaakceptować ją lub odrzucić – w razie potrzeby z komentarzem.
  • automatycznej konwersji zaakceptowanych otworów (PfV) na „gotowe” otwory w modelu architektonicznym.
  • opcji blokowania lub globalnego zatwierdzania komponentów (np. ścian), a tym samym akceptowania lub odrzucania wszystkich przypadków.
  • informacji zwrotnych dla twórców lub innych uczestników również za pośrednictwem BCF i IFC.

Zobacz więcej na stronie LINEAR

 

 

Udostępnij artykuł: