Warsztaty Autodesk Docs/Build – zarządzanie projektami i budową

Warsztaty Autodesk Docs/Build – zarządzanie projektami i budową

Zapisz się na warsztaty Autodesk Docs/Build i dowiedz się, jak organizować, dystrybuować i udostępniać rysunki, modele i dokumenty w całym cyklu życia projektu oraz  jak prowadzić budowę na czas i zgodnie z budżetem za pomocą jednej platformy Autodesk Construction Cloud.

Data: 29 września 2023r
Czas trwania: 10:00 – 13:00
Miejsce: online, platforma ZOOM
Koszt: bezpłatny

 

 

Podczas warsztatów dowiesz się:

• jak zarządzać, uzyskiwać dostęp i przeglądać pliki projektu za pomocą przeglądarki internetowej i urządzenia mobilnego

• jak korzystać z narzędzia ISSUE na urządzeniu mobilnym w kontekście pracy na budowie

• jak zgłaszać oficjalne żądania o infomrację RFI

• jak przygotować i uruchomić formularze standaryzujące pracę na budowie

• jak przejść proces zatwierdzania kart materiałowych

• jak przebiega proces komunikacji z wykorzystaniem harmonogramu budowy

 

O Autodesk Docs:

Autodesk Docs to oparte na chmurze wspólne środowisko danych, które pozwala całemu zespołowi projektowemu zarządzać dokumentami i je kontrolować. Rozwiązanie Autodesk Docs ułatwia współpracę i zarządzanie danymi od projektu po realizację, a także usprawnia procesy projektowe weryfikacji i zatwierdzania dokumentów.

 

O Autodesk Build:

Autodesk Build, część platformy Autodesk Construction Cloud, to oprogramowanie do zarządzania budową i  projektami. Umożliwia osobom zaangażowanym w budowę płynną współpracę i realizację projektów budowlanych na czas i zgodnie z budżetem. Zapewnia rozbudowane możliwości zarządzania projektami i  harmonogramami, dzięki czemu zespoły budowlane mogą skutecznie monitorować postępy, współpracować i szybko podejmować decyzje.

Udostępnij artykuł: