Firma GRUPA Sławomir Chełmiński

zajmuje się projektowaniem, certyfikacją i produkcją urządzeń elektronicznych. Dostarczają urządzenia „szyte na miarę” wraz z oprogramowaniem, dokumentacją i opakowaniem. Wszystkie podzespoły i produkty produkują i testują w Polsce. W ciągu ostatnich 10 lat zaprojektowali 57 urządzeń elektronicznych, które sprzedawane są dzisiaj w 64 krajach.

Autodesk Fusion jest wykorzystywany w firmie GRUPA Sławomir Chełmiński do dwóch rodzajów projektów: niewymagających generowania G-kodu oraz koniecznych do prototypowania z wykorzystaniem obrabiarek sterownych numerycznie.

Przykładem produktu odzwierciedlającym kompleksowe wykorzystanie modułów Fusion 360 jest Wrzutka – wygodna skrytka z aplikacją na wszystkie Twoje przesyłki.

https://wrzutka.co/

Autodesk Fusion sprawdza się w firmie GRUPA Sławomir Chełmiński jako rozwiązanie do wprowadzania innowacji wewnętrznie w firmie i prototypowania, jak też do przygotowania dokumentacji wyjściowej dla zewnętrznego dostawcy. AEC Design dostarczyło firmie oprogramowanie Fusion 360.

Zastosowanie Autodesk Fusion ogranicza liczbę iteracji projekt-model-prototyp niezbędnych do stworzenia finalnej wersji produktu oraz optymalizuje ich wyniki dla 1/5 procesu tworzenia całego rozwiązania urządzenia elektronicznego.

Dzięki temu firma redukuje nakłady finansowe na ilość iteracji, ponieważ ewentualne błędy identyfikowane są już na etapach: wizualnym i szybkiego prototypu, m.in. na drukarkach 3d, ploterach, frezarkach i matrycach.