Pakiety konsultacji technicznych

Pakiety konsultacji technicznych.

Zadbaj o jakość obsługi technicznej z pakietem

AEC Design Extended Technical Support

 

Wsparcie techniczne nie jest dla nas jedynie reakcją na pojawiające się w firmach naszych Klientów problemy.

Pakiet Essential

W pakiecie Essential otrzymujesz:

Gwarancję kompleksowej i sprawnej obsługi. Bazując na wielopłaszczyznowym doświadczeniu, rozwiążemy Twoje zgłoszenie i zaproponujemy najlepsze dostępne rozwiązanie.

Dbałość o indywidualne podejście i nie ograniczanie się jedynie do podsuwania gotowych schematów rozwiązań.

Dostęp do stworzonych przez nas autorskich materiałów służących łatwemu onboardingowi w nowo zakupione oprogramowanie oraz bazy rozwiązań najczęstszych problemów.

Pakiet Extended

W pakiecie Extended otrzymujesz dodatkowo:

  • Holistyczne rozwiązywanie problemów i zagadnień technicznych wraz z predykcją i dobrymi praktykami celem unikania problemów jeszcze zanim się pojawią.
  • Czas pierwszej odpowiedzi krótszy o 50% oraz godzina konsultacji do wykorzystania w każdym miesiącu w ramach abonamentu.
  • Niższą stawkę godzinowa oraz bardziej korzystne naliczanie opłat (co 15 min).
  • Usługi dedykowanych specjalistów branżowych i specjalisty ds. subskrypcji Autodesk gotowych rozwiązać najbardziej złożone i nietypowe zagadnienia.
  • Możliwość otrzymania raportu, tzw. Annual Technical Health Review, który pomoże Ci podjąć świadome decyzje w kolejnym okresie rozliczeniowym.
Pobierz ulotkę

Kto z zespołu AEC Design udzieli Ci pomocy?

Konsultanci – osoby odpowiedzialne za właściwe zrozumienie problemu i zidentyfikowanie potencjalnego podłoża oraz dostarczenie wskazówek dot. zakupu/ pytań o sprzęt, uruchomienia, instalacji i aktywacji lub zakupu oprogramowania. Skontaktują się także w Twoim imieniu z producentem.

Specjaliści ds. subskrypcji – osoba, która pomoże Ci w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej aktywnej subskrypcji, np. transferze licencji, zmianie danych, zarządzaniu licencjami lub wyjaśni wątpliwości związane z warunkami użytkowania oprogramowania.

Specjaliści branżowi – to doświadczeni inżynierowie, którzy pracowali na co dzień w podobnej do Twojej firmy specyfice. Do rozwiązania Twojego problemu znajdziemy właściwe osoby, powiązane z odpowiednią branżą. Problem zostanie rozwiązany w oparciu o możliwie najlepsze wykorzystanie oprogramowania w środowisku produkcyjnym.