Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Na szkoleniu Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II poznasz zaawansowane możliwości projektowe oprogramowania Revit MEP. Poruszymy zagadnienia rodzin parametrycznych oraz tworzenia i modyfikację ich elementów. Poznasz narzędzia rewizyjne, możliwości współpracy międzybranżowej na wszystkich etapach projektowych.  

Dowiedz się, jak wykorzystać oprogramowanie Dynamo w Revit – zapisz się na szkolenie Dynamo.

Zyskaj narzędzia dla swojej firmy potrzebne teraz i w przyszłości. Poproś o ofertę na oprogramowanie Revit. Zaawansowane narzędzia Autodesk można nabyć również w ramach rekomendowanego pełnego pakietu Architecture Engineering & Construction Collection.

Autodesk Revit – jako narzędzie do projektowania instalacji (MEP).

W ramach szkolenia hybrydowego Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Cele kształcenia: 

Poznanie zawansowanych możliwości oprogramowania Revit MEP, zwłaszcza: 

 • tworzenie własnych elementów bibliotecznych
 • praca zespołowa na jednym pliku 
 • Współpraca międzybranżowa 

Szczegółowy program szkolenia

Dzień pierwszy:

 • Rodziny parametryczne: tworzenie rodzin obiektów „w projekcie” (Family In-Place); tworzenie rodzin w edytorze rodzin w oparciu o szablon; tworzenie parametrów w rodzinach i parametrów współdzielonych; tworzenie rodzin zagnieżdżonych 
 • Tworzenie i modyfikacja rodzin elementów opisowych: etykiety obiektów; etykiety znaczników opisowych (np. znacznik elewacja/przekrój) 
 • Narzędzia rewizyjne: chmurka rewizji; zestawienie rewizji; integracja z formatem DWF 

Dzień drugi:

 • Współpraca międzybranżowa: podłączanie modeli Revit; koordynacja i monitorowanie zmian w projekcie; położenie współdzielone 
 • Praca grupowa nad jednym projektem: definicja zadań projektowych; tworzenie pliku centralnego; tworzenie kopii lokalnych; praca na kopiach lokalnych; narzędzia żądania edycji; zasady działania kopi bezpieczeństwa w projekcie zespołowym 
 • Etapy projektowe: ustawienia etapów – filtry etapów, ustawienia sposobu wyświetlania obiektów przynależących do etapów, nadpisywanie wyświetlania; filtry etapów w widokach; definiowanie zestawień z uwzględnieniem etapów 
 • Opcje Projektowe: definiowanie opcji; dodawanie obiektów do opcji; definiowanie widoków reprezentujących warianty; definiowanie zestawień z uwzględnieniem wariantów 

 

Kolejność omawianych zagadnień może być modyfikowana w celu lepszego dostosowania do potrzeb i oczekiwań uczestników oraz przebiegu szkolenia.  

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Mirosław Szulawski

Mirosław Szulawski

BIM Engineer

Instalator HVAC z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w biurach projektowych w Polsce i za granicą (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Brał udział w tworzeniu standardów Revit i bibliotek BIM, wdrażał i współtworzył cykle szkoleń BIM. Pod swoją opieką miał dziesiątki modeli Revit. Autor nieszablonowych rozwiązań HVAC i narzędzi wsparcia dla projektowania w Revicie jak i poza nim.

5
2 opinie
5

RM I

Doświadczony trener z odpowiednią wiedzą z zakresu szkolenia.

Szymon G.

5

Revit MEP

Kurs w łatwy i uporządkowany sposób pokazał mi możliwości programu Revit. Dzięki czemu będę mogła poszerzać swoją wiedzę w tym temacie, a także rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Katarzyna J.

Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 11.07.2024 - 12.07.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.