Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Kursanci poznają zaawansowane możliwości projektowe oprogramowania Revit MEP, omówią zagadnienia rodzin parametrycznych oraz tworzenia i modyfikacji ich elementów. Zapoznają się również z narzędziami rewizyjnymi, możliwościami współpracy międzybranżowej na wszystkich etapach projektowych.  

 

W ramach szkolenia hybrydowego uczestnicy mają możliwość udziału zarówno osobiście, w naszych salach szkoleniowych, jak i zdalnie, korzystając z platform: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Cele kształcenia: 

Poznanie zawansowanych możliwości oprogramowania Revit MEP, zwłaszcza: 

 • tworzenie własnych elementów bibliotecznych
 • praca zespołowa na jednym pliku 
 • Współpraca międzybranżowa 

Szczegółowy program szkolenia

Dzień pierwszy:

 • Rodziny parametryczne: tworzenie rodzin obiektów „w projekcie” (Family In-Place); tworzenie rodzin w edytorze rodzin w oparciu o szablon; tworzenie parametrów w rodzinach i parametrów współdzielonych; tworzenie rodzin zagnieżdżonych 
 • Tworzenie i modyfikacja rodzin elementów opisowych: etykiety obiektów; etykiety znaczników opisowych (np. znacznik elewacja/przekrój) 
 • Narzędzia rewizyjne: chmurka rewizji; zestawienie rewizji; integracja z formatem DWF 

Dzień drugi:

 • Współpraca międzybranżowa: podłączanie modeli Revit; koordynacja i monitorowanie zmian w projekcie; położenie współdzielone 
 • Praca grupowa nad jednym projektem: definicja zadań projektowych; tworzenie pliku centralnego; tworzenie kopii lokalnych; praca na kopiach lokalnych; narzędzia żądania edycji; zasady działania kopi bezpieczeństwa w projekcie zespołowym 
 • Etapy projektowe: ustawienia etapów – filtry etapów, ustawienia sposobu wyświetlania obiektów przynależących do etapów, nadpisywanie wyświetlania; filtry etapów w widokach; definiowanie zestawień z uwzględnieniem etapów 
 • Opcje Projektowe: definiowanie opcji; dodawanie obiektów do opcji; definiowanie widoków reprezentujących warianty; definiowanie zestawień z uwzględnieniem wariantów 

 

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Mirosław Szulawski

Mirosław Szulawski

BIM Engineer

Instalator HVAC z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w biurach projektowych w Polsce i za granicą (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Brał udział w tworzeniu standardów Revit i bibliotek BIM, wdrażał i współtworzył cykle szkoleń BIM. Pod swoją opieką miał dziesiątki modeli Revit. Autor nieszablonowych rozwiązań HVAC i narzędzi wsparcia dla projektowania w Revicie jak i poza nim.

5
2 opinie
5

RM I

Doświadczony trener z odpowiednią wiedzą z zakresu szkolenia.

Szymon G.

5

Revit MEP

Kurs w łatwy i uporządkowany sposób pokazał mi możliwości programu Revit. Dzięki czemu będę mogła poszerzać swoją wiedzę w tym temacie, a także rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Katarzyna J.

Revit MEP HVAC WOD-KAN poziom II

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 07.03.2024 - 08.03.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 11.04.2024 - 12.04.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 09.05.2024 - 10.05.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 06.06.2024 - 07.06.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 11.07.2024 - 12.07.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.