AutoCAD 2D poziom II

AutoCAD 2D poziom II

Szkolenie AutoCAD 2D poziom II przeznaczone jest dla osób już pracujących w programie AutoCAD chcących poznać bardziej zaawansowane opcje i narzędzia programu – przyspieszające i ułatwiające pracę nad projektem we własnym zakresie jak i grupową pracę w zespole.

Odkryj pełen zakres szkolenia AutoCAD – zapisz się na szkolenie AutoCAD 3D.

Zyskaj narzędzia dla swojej firmy potrzebne teraz i w przyszłości. Poproś o ofertę na oprogramowanie AutoCADAutodesk AutoCAD – including specialized toolsets jest zestawem branżowych narzędzi. Są one wariantami podstawowego AutoCAD-a, skonfigurowane specjalnie dla specyficznych projektów lub zastosowań.

 

W ramach szkolenia hybrydowego AutoCAD 2D poziom II uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Cele kształcenia:

Poznanie zawansowanych możliwości oprogramowania, zwłaszcza:

  • wykorzystywanie narzędzia do tworzenia i edycji tabel 
  • praca z odnośnikami zewnętrznymi oraz z obrazami rastrowymi 
  • tworzenie bloków z atrybutami
  • dostosowywanie menu do własnych potrzeb

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA

Dzień pierwszy

  • Wybrane tryby lokalizacji: wykorzystanie w pracy projektowej 
  • Tworzenie grup: grupowanie obiektów, zastosowanie
  • Zaawansowane typy obiektów: tworzenie i modyfikowanie splajnów; zaawansowane zmiany polilinii; tworzenie i zmiana multilinii; warstwy; wprowadzenie filtrów; zasady użytkowania filtrów
  • Praca z odnośnikami: dołączanie odnośników; typy odnośników; edycja typów odnośników
  • Bloki: tworzenie bloków z atrybutami; wstawianie bloków z atrybutami; edycja atrybutów; wyciąganie wartości atrybutów z rysunku do plików zewnętrznych
  • Rejestrator operacji – praktyczne wykorzystanie
  • Menedżer zestawów arkuszy
  • Opcje internetowe w AutoCAD: e-Transmit; opublikuj, archiwizuj

Dzień drugi

  • Praca z obrazem rastrowym – zastosowanie
  • Podłożenie DWF – wykorzystanie i zastosowanie
  • Menedżer zestawów znaczników  – wykorzystanie i zastosowanie
  • Import i podłożenie PDF – wykorzystanie i zastosowanie
  • Style opisowe – omówienie zasad wprowadzania
  • Bloki  dynamiczne
  • Parametryzacja  –  Więzy geometryczne i wymiarowe
  • Tworzenie własnych rodzajów linii: proste niestandardowe rodzaje linii; tekst i symbole 
    w niestandardowych rodzajach linii; 
  • Narzędzia Express Tools – tworzenie własnego stylu kreskowania
  • Dostosowywanie menu: tworzenie własnych kart i paneli na wstążce

 

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (5 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
5
5 opinie
5

AutoCAD

Super atmosfera, trener Robert bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Serdecznie polecam szkolenia w AEC design i na pewno jeszcze się zobaczymy. Pozdrawiam!

Damian U.

5

AutoCAD

Trener Robert Nowakowski profesjonalista w każdym calu świetnie tłumaczy program.

Konrad N.

5

AC

Everything was perfect, i am satisfied

Adrian W.

5

AutoCAD

Great course! I learned a lot of new information that will help me in my daily work

Klaudia S.

5

AutoCAD

Bardzo dobry kurs.

Maciej K.

AutoCAD 2D poziom II

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 28.05.2026 - 29.05.2026
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 790 netto
Studenci 590 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 29.06.2026 - 30.06.2026
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 790 netto
Studenci 590 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 27.07.2026 - 28.07.2026
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 790 netto
Studenci 590 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 31.08.2026 - 01.09.2026
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 790 netto
Studenci 590 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

  • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
    *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
  • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
  • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
  • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Tak, dajemy Ci możliwość bezpłatnej 1-godzinnej konsultacji z naszym ekspertem w ciągu 14 dni od ostatniego dnia szkolenia. Konsultacja dotyczy tematów poruszanych podczas szkolenia i nie obejmuje dodatkowych zagadnień spoza programu kursu. Swoje pytanie zadaj tutaj: Zapytaj eksperta – wsparcie po szkoleniu

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.