Inventor poziom I

Inventor poziom I

Na szkoleniu Inventor poziom I nauczysz się podstaw tworzenia i edytowania modeli 3D. Zdobędziesz wiedzę jak korzystać  z narzędzi do rysowania i parametryzacji projektów w programie Autodesk Inventor. Opanujesz również umiejętności w zakresie tworzenia rysunków technicznych oraz podstawowych złożeń mechanicznych.

Poszerz swoją wiedzę i zapisz się na szkolenie z poziomu zaawansowanego Autodesk Inventor.
Autodesk Inventor to zaawansowane oprogramowanie do projektowania mechanicznego i inżynierii przemysłowej – sprawdź ofertę zakupu licencji. 

 

W ramach szkolenia hybrydowego Inventor poziom I uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Czas trwania szkolenia: 2 dni, 14 godz.

Cele kształcenia:

 • tworzenie i modyfikacja parametrycznych modeli bryłowych,
 • tworzenie dokumentacji płaskiej stworzonych modeli i złożeń
 • tworzenie złożeń z modeli 3D

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA

 Dzień pierwszy

 • Zapoznanie ze środowiskiem programu: definiowanie projektu oraz typy plików wykorzystywane w aplikacji Autodesk Inventor®; poruszanie się w przestrzeni programu Autodesk Inventor®; poruszanie się w interface programu
 • Tworzenie szkicu: wykorzystanie podstawowych narzędzi rysunkowych szkicownika; tworzenie wymiarów oraz relacji między nimi, tworzenie szkiców parametrycznych; nadawanie więzów oraz zrozumienie ich funkcjonowania
 • Modelowanie: podstawowe funkcje służące do modelowania bryłowego (jak na przykład wyciągnięcie, szyk, otwór, obrót)
 • Geometrie konstrukcyjne (definicja w przestrzeni  i edycja)

Dzień drugi

 • Tworzenie dokumentacji płaskiej: tworzenie pliku szablonu; definiowanie rzutów, przekrojów, wyrwań, szczegółu; wymiarowanie; oznaczanie otworów; edytor stylów – sposoby edycji wyświetlania, wymiarowania, sposobu oznaczenia otworu, definiowania linii, osi, tworzenie własnego stylu
 • Tworzenie zespołów: definiowanie więzów oraz sposoby ich tworzenia; tworzenie więzów automatycznych I-Mate; korzystanie z bibliotek; definicja mechanizmu umożliwiająca dynamiczne wykrywanie kolizji; tworzenie dokumentacji zespołu, definiowanie przekroju w aspekcie zespołu, numerowanie pozycji; tworzenie oraz edycja tabeli zestawieniowej BO

Poszerz swoją wiedzę i zapisz się na szkolenie z poziomu zaawansowanego Autodesk Inventor.

Autodesk Inventor to zaawansowane oprogramowanie do projektowania mechanicznego i inżynierii przemysłowej – sprawdź ofertę  na zakup licencji.

 

Kolejność omawianych zagadnień może być modyfikowana w celu lepszego dostosowania do potrzeb i oczekiwań uczestników oraz przebiegu szkolenia.  

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

 

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Jakub Walczak

Jakub Walczak

CAD / PDM Engineer

Certyfikowany Instruktor firmy Autodesk z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalista w dziedzinie projektowania mechanicznego oraz koncepcyjnego z domeną w projektowaniu mebli oraz produktów. Pracował jako kierownik działu projektowego w holenderskiej firmie zajmującej się projektowaniem oraz produkcją mebli na rynku światowym.  Autor wielu kursów online dotyczących projektowania 3D w oprogramowaniu Autodesk Inventor oraz Autodesk Fusion 360. Prekursor szkoleń z oprogramowania Autodesk Fusion 360, jak i najlepszy instruktor Inventor i Fusion 360 w roku 2018 według rankingu instruktorów Autodesk.

Inventor poziom I

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 11.06.2024 - 12.06.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 900 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 16.07.2024 - 17.07.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 900 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 12.08.2024 - 13.08.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 900 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 09.09.2024 - 10.09.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 900 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.