Revit Structure poziom II

Revit Structure poziom II

Na szkoleniu Revit Structure poziom II poznasz zaawansowane techniki modelowania, analizy i zarządzania projektem. Nauka narzędzi do analizy modelu pozwoli na lepsze zrozumienie zachowania się konstrukcji oraz przeprowadzanie bardziej zaawansowanych analiz. Umożliwi to podejmowanie bardziej trafnych decyzji projektowych.

Zyskaj narzędzia dla swojej firmy potrzebne teraz i w przyszłości. Poproś o ofertę na oprogramowanie Revit. Zaawansowane narzędzia Autodesk można nabyć również w ramach rekomendowanego pełnego pakietu Architecture Engineering & Construction Collection.

W ramach szkolenia hybrydowego Revit Structure poziom II uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Cele kształcenia:
Kursanci nauczą się wykorzystywania zaawansowanych narzędzi programu Revit Structure, zwłaszcza:

 • tworzenie szczegółów i praca z komponentami szczegółów
 • tworzenie zbrojenia 3D
 • tworzenie i edycja rodziny programu Revit Structure
 • tworzenie i modyfikacja kratownic
 • praca z modelem analitycznym konstrukcji
 • praca zespołowa nad projektem w Revit Structure

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA

Dzień pierwszy:

 • Wymiana informacji poprzez pliki DWG: import i eksport danych pomiędzy AutoCAD i Revit Structure
 • Praca z użytkownikami Revit Architecture: podłączanie modeli Revit Architecture; koordynacja i monitorowanie zmian w projekcie; położenie współdzielone;
 • Praca z rodzinami: tworzenie rodziny zbrojenia; tworzenie nowego typu belki; tworzenie rodzin przegłębienia, tworzenie rodziny arkusza wydruku, praca z parametrami współdzielonymi
 • Praca z widokami: filtry widoków; definicje szablonów widoków; scopebox, plan region; wykorzystanie temporary view properties.
 • Praca ze zbrojeniem: otulina zbrojenia; kształty zbrojenia; zbrojenie powierzchniowe; zbrojenie ścieżką

Dzień drugi:

 • Praca z komponentami szczegółu i zarzadzanie szczegółami: typy widokowa dla szczegółów; tworzenie szczegółów; zapisywanie widoków do wykorzystania w innych projektach
 • Tworzenie kratownic: modyfikacja rodziny płatwi kratowych; praca z kratownicami – tworzenie kratownicy na podstawie szablonu
 • Narzędzia do analizy modelu: przygotowanie modelu analitycznego do analizy poprzez dodanie obciążeń́; dopasowanie modelu analitycznego do założeń́ projektowych; weryfikacja modelu analitycznego; dodanie i ustawienie warunków obwiedni; analiza i aktualizacja modelu w aplikacjach zewnętrznych
 • Praca współdzielona: tworzenie i korzystanie z plików współdzielonych; monitorowanie projektów przy pracy współdzielonej – Worksharing Monitor

Autodesk Revit – jako narzędzie BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych.

 

Kolejność omawianych zagadnień może być modyfikowana w celu lepszego dostosowania do potrzeb i oczekiwań uczestników oraz przebiegu szkolenia.  

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Piotr Piwek

Piotr Piwek

BIM Engineer

Moje doświadczenie zawodowe oparte jest głównie na pracy projektanta konstrukcji. Z programem Revit i Dynamo oraz z Revit API mam kontakt prawie od samego początku mojej kariery zawodowej. Ostatnie lata miałem przyjemność współpracować z firmami zajmującymi się prefabrykacją żelbetów na rynku szwedzkim. Aktualnie zainteresowanie budzi we mnie możliwość implementacji uczenia maszynowego do zastosowań projektowych.

5
4 opinie
5

Revit Structure

Doskonały mentor, elastycznie podchodzący do pytań i wymagań uczestników szkolenia i z niebywałą łatwością i precyzją odpowiadający i pokazujący w praktyce rozwiązania do zadawanych pytań.

Tomasz

5

Revit Konstrukcje

Kurs bardzo mi się przyda, szkoleniowiec wykazał się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Wyczerpująco odpowiadał na pytania dotyczące oprogramowania.

Mateusz P.

5

Revit S

Bardzo merytorycznie i kompleksowo poprowadzone zajęcia. Mimo, że program nie należy do łatwych przekazywana wiedza była w sposób prosty do zrozumienia i przystępny.

Anna P.

5

Revit Structure

The training was good because I could ask questions and the answers were given in real time.

Jan Z.

Revit Structure poziom II

Liczba godzin: 14

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 20.06.2024 - 21.06.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 01.08.2024 - 02.08.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.