Revit Architecture poziom II

Revit Architecture poziom II

Na szkoleniu Revit Architecture poziom II poznasz zaawansowane możliwości oprogramowania Revit Architecture. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu tworzenia powierzchni terenu, pracy zespołowej na jednym pliku oraz tworzeniaa elementów bibliotecznych.

Zyskaj narzędzia dla swojej firmy potrzebne teraz i w przyszłości. Poproś o ofertę na oprogramowanie Revit. Zaawansowane narzędzia Autodesk można nabyć również w ramach rekomendowanego pełnego pakietu Architecture Engineering & Construction Collection.

SolarCheck dla Revit 2023 użyj nakładki zamiast linijki słońca.
Zobacz jak zautomatyzować pracę w Autodesk Revit dzięki skryptom Dynamo.

W ramach szkolenia hybrydowego Revit Architecture poziom II uczestnicy mają możliwość udziału osobiście, w naszych salach szkoleniowych. Umożliwiamy również udział zdalny, korzystając z platformy: MS Teams lub ZOOM.

Osoby, które preferują tradycyjne metody szkoleniowe, zapraszamy do naszej siedziby i korzystania z bezpośredniej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Podczas gdy osoby ceniące sobie wygodę zdalnego dostępu mogą uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca, posługując się technologią online w czasie rzeczywistym.

Cele kształcenia:

Poznanie zawansowanych możliwości oprogramowania Revit Architecture, zwłaszcza:

 • tworzenie powierzchni terenu
 • praca zespołowa na jednym pliku
 • tworzenie własnych elementów bibliotecznych

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA

Dzień pierwszy

 • Rodziny parametryczne: tworzenie rodzin obiektów „w projekcie” (Family In-Place); tworzenie rodzin w edytorze rodzin w oparciu o szablon; tworzenie parametrów w rodzinach i parametrów współdzielonych; tworzenie rodzin zagnieżdżonych
 • Tworzenie i modyfikacja rodzin elementów opisowych: etykiety obiektów; etykiety znaczników opisowych (np. znacznik elewacja/przekrój)
 • Narzędzia modelowania koncepcyjnego: tworzenie koncepcji projektowych; konwersja koncepcji na komponenty budynku

Dzień drugi

 • Narzędzia tworzenia terenu: Tworzenie modelu terenu w oparciu o zaimportowaną mapę i plik wektorowy, niwelacja, płyty chodnikowe, komponenty terenu, bilans mas
  ziemnych, Orientacja projektu- północ projektowa/północ rzeczywista
 • Etapy projektowe: ustawienia etapów – filtry etapów, ustawienia sposobu wyświetlania obiektów przynależących do etapów, nadpisywanie wyświetlania; filtry etapów w widokach; definiowanie zestawień z uwzględnieniem etapów
 • Opcje Projektowe: definiowanie opcji; dodawanie obiektów do opcji; definiowanie widoków reprezentujących warianty; definiowanie zestawień z uwzględnieniem wariantów
 • Praca grupowa nad jednym projektem: definicja zadań projektowych; tworzenie pliku centralnego; tworzenie kopii lokalnych; praca na kopiach lokalnych; narzędzia żądania edycji; zasady działania kopi bezpieczeństwa w projekcie zespołowym
 • Narzędzia rewizyjne: chmurka rewizji; zestawienie rewizji; integracja z formatem DWF

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie minimalnej, wymaganej liczby uczestników (4 osób).
W przypadku niezebrania się wymaganej minimalnej liczby, osobom zapisanym na szkolenie zaproponowane zostanie przesunięcie zgłoszenia na kolejny terminy szkolenia.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH

Pobierz harmonogram szkolenia (PDF)
Wojciech Kozłowski

Wojciech Kozłowski

BIM Engineer

Od kilkunastu lat propaguje i wdraża ideę BIM w biurach projektowych, firmach wykonawczych i u inwestorów. Jego rozległa wiedza na temat oprogramowania inżynierskiego sprawia, że firmy, które stoją przed wyzwaniem wdrożenia BIM, chętnie powierzają mu funkcję BIM Koordynatora. Przeszkolił setki osób z obsługi programu Revit. Prowadzi prelekcje na konferencjach związanych z tematyką BIM. Współautor podręcznika ” Podręcznik użytkownika Revit Architecture”.

5
5 opinie
5

Dedykowane szkolenie dostarczyło mi kompleksowej wiedzy na temat tego oprogramowania, a teraz czuję się pewna swojej umiejętności efektywnego korzystania z Revita. Prowadzący kurs był niezwykle kompetentny i doświadczony, przekazując materiał w sposób klarowny i interesujący. Praktyczne ćwiczenia i podejście, pozwoliły mi bezpośrednio zastosować zdobytą wiedzę, co jeszcze bardziej pogłębiło moje zrozumienie możliwości programu.

Róża S.

5

Było super. Dobra dawka podstawowej wiedzy do wykorzystania i rozpoczęcia pracy z oprogramowaniem.

Marcin K.

5

Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Prowadzący przekazywał wiedzę w sposób zrozumiały i ciekawy

Alessandra O.

5

Kurs dał dużo rzeczowej wiedzy, odświeżył pewne aspekty z poziomu podstawowego. Ułatwi pracę w nowym programie.

Katarzyna A.

5

Profesjonalnie i przyjaźnie przygotowany panel szkoleniowy

Kamil B.

Revit Architecture poziom II

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Nadchodzące terminy szkolenia

Data: 27.05.2024 - 28.05.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Data: 20.06.2024 - 21.06.2024
Godzina: 09:00 - 16:00
Sposób: hybrydowo
Cena: 1200 netto
Studenci 580 brutto
  Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś terminu dla siebie?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnej daty.

Telefon: 696 988 614
E-mail: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Zapisz się na szkolenie

Dane szkolenia

Dane osoby zgłaszającej

+48

Dane uczestników szkolenia

Dane firmy

Wybór form płatności

* Pole obowiązkowe

FAQ

Zależy nam, aby jakość szkolenia była jak najwyższa, dlatego w przypadku szkoleń zdalnych:

 • Rekomendujemy korzystanie podczas szkolenia z dwóch monitorów: jeden do korzystania z połączenia zdalnego (MS TEAMS/ZOOM) i możliwości widoku ekranu naszego inżyniera, drugi do samodzielnej pracy w programie.
  *posiadanie dwóch monitorów nie jest wymogiem koniecznym, aby przystąpić do szkolenia, ale poprawia jakość kursu.
 • Przydatne będą również słuchawki i mikrofon.
 • Upewnij się, że Twoje łącze internetowe jest wystarczające i dostosowane do realizacji takiego szkolenia, czy „wytrzyma” transmisję audio i wideo.
 • Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas szkolenia i zadbaj o ciche pomieszczenie.

Nie musisz martwić się o konieczność posiadania laptopa oraz oprogramowanie. Na szkoleniu stacjonarnym zapewniamy sprzęt z aktualnym oprogramowaniem.
Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone 3 sale szkoleniowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę wodę, ciastka. W cenie szkolenie oferujemy również catering.

Tak, po szkoleniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które pozwolą utrwalić wiedzę po kursie i umożliwią powrót do omawianych zagadnień.
Zachęcamy również do korzystania z naszej bazy wiedzy e-booki oraz obejrzenia nagrań video webinaria na żądanie

Po szkoleniu zapewniamy 7 dni mailowego wsparcia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas informację wraz z instrukcją wygenerowania elektronicznego Międzynarodowego certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.